banner isbank

Balçova Belediyesi 5. Satranç Turnuvası

balcovalogo-5 Balçova Belediyesi tarafından 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde satranç turnuvası  düzenlenecektir.

Turnuvada eşlendirmeler 6 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2012-2011 doğumlu sporcular) 
10 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2010-2009 doğumlu sporcular) 
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2007 doğumlu sporcular) 
16 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2006-2003 yılları ve arasında doğan sporcular) 
Yönerge (Kayıtlar dolmuştur.)
SPORCU LİSTELERİ-EŞLENDİRME-SONUÇ

Ödemiş 3 Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu Satranç Turnuvası

3-eylul Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve 3 Eylül Yatılı Bölge Ortaokulu tarafından 11-12 Mayıs 2019  tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.
 
Turnuvada eşlendirmeler 5 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 doğumlu sporcular) Sıralama
10 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2010-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2007 doğumlu sporcular) Sıralama
14 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2006-2005 doğumlu sporcular) Sıralama
Yönerge
Ön Kayıt

21.Yüzyıl Karşıyaka Koleji 19 Mayıs Satranç Şenliği

ksyk-klj-snlk2019 21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji tarafından,19 Mayıs 2019 tarihlerinde 
satranç turnuvası düzenlenecektir. 

Turnuvada eşlendirmeler 3 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 15' süre verilecektir.

Kategoriler
Minikler Kategorisi 
(2013 doğumlu sporcular)
Süper Minikler Kategorisi 
(2014 doğumlu sporcular)
Yönerge
Ön Kayıt

21.Yüzyıl Karşıyaka Koleji 19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası

ksyk-klj-2019Ödüllerde güncelleme yapılmışrır. Ödüller
 
21. Yüzyıl Karşıyaka Koleji tarafından,18-19 Mayıs 2019 tarihlerinde 
satranç turnuvası düzenlenecektir. 

Turnuvada eşlendirmeler 6 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2011 yılında doğan sporcular) Sıralama
10 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2010-2009 yılında doğan sporcular) Sıralama
12 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2007 yılında doğan sporcular) Sıralama
14 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2006-2005 yılında doğan sporcular) Sıralama

Yönerge (Ödül güncellemesi 14.05.2019)

İsmail Doğantuğ'u Anma Elo Satranç Turnuvası

dogantug Efesart Sanat Merkezi tarafından 05-14 Mayıs 2019 tarihlerinde İsmail DOĞANTUĞ anısına satranç turnuvası düzenlenecektir.

Açık Kategoride sporcular, 5 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre eşlendirilecek ve 90'+30'' süre verilecektir. 10 Yaş ve Altı Kategorisinde sporcular, 5 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre eşlendirilecek ve 35'+30'' süre verilecektir.
Yönerge
Kayıt ile ilgili açıklama.

GEÇİCİ SPORCU LİSTELERİ

5.Ata'ya Saygı Satranç Turnuvası

ADD-5 Karşıyaka Belediyesi&Karşıyaka Atatürkçü Düşünce Derneğince 27-28 Nisan 2019 tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.
 Turnuvada sporcular 7 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre eşlendirilecek ve 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler (Kontenjan tüm kategoriler için 150 sporcuyla sınırlıdır)
8 Yaş ve Altı Kategorisi (2012-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
10 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2010-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
14 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2005 yılları ve arasında doğan sporcular) Sıralama
Açık Kategori (2012 ve önceki yıllarda doğan sporcular) Sıralama
Yönerge

Beko 18. Satranç Şöleni

beko2019afishEK 1 Formu için Tarih.01.04 2019 Sayı: 339249

 İzmir Satranç Eğitim Merkezi tarafından, 11-12 Mayıs 2019 tarihlerinde İzmir Kültür Park 1 nolu holde Beko 18. Satranç Şöleni düzenlenecektir.  
 Turnuvada eşlendirmeler 7 Tur Takım İsviçre Eşlendirme Sistemi kurallarına göre yapılacak ve sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

Kategoriler:
İlkokul Kategorisi
(1.-4. sınıflarda öğrenim gören sporcular)
MASA DERECELERİ
Ortaokul Kategorisi (5.-8.sınıflarda öğrenim gören sporcular)
MASA DERECELERİ
Lise Kategorisi (Hazırlık - 9-12. sınıflarda öğrenim gören sporcular)
MASA LİSTESİ
Yönerge     Kayıt Formu
Turnuva sonuçları chess-result-com'da yayınlanmaktadır. 
Turnuvaya katılmak isteyen okullar aşağıda yer alan kayıt formunu (excel formatlı) doldurup, en geç 08 Mayıs 2019 Çarşamba günü saat 17:00’ye kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermelidirler.

4. Geleneksel Cahide Ahmet Dalyanoğlu Ortaokulu Satranç Turnuvası

chd Cahide Ahmet Dalyanoğlu Ortaokulu Müdürlüğü ve Akademi Disleksi tarafından 24-25 Nisan 2019  tarihlerinde satranç turnuvası düzenlenecektir.
 
Turnuvada eşlendirmeler 6 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 35'+30'' süre verilecektir.

 Kategoriler
İlkokullar Kategorisi
(1.-4. sınıflarda öğrenim gören sporcular)
Ortaokullar Kategorisi (5.-8. sınıflarda öğrenim gören sporcular)
Yönerge              Kayıt Formu

6.Alsancak Satranç Turnuvası

alsancak logo Alsancak Koruma ve Güzelleştirme Derneği tarafından 13-14 Nisan 2019 tarihlerinde, İzmir Atatürk Lisesinde satranç turnuvası düzenlenecektir.
Turnuvada eşlendirmeler 6 Tur İsviçre Sistemi eşlendirme kurallarına göre yapılacak ve sporculara 35'+30'' süre verilecektir.
Kategoriler
8 Yaş ve Altı Kategorisi 
(2012-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
10 Yaş ve Altı Kategorisi (2010-2009 doğumlu sporcular) Sıralama
14 Yaş ve Altı Kategorisi (2008-2005 yılları ve arasında doğan sporcular) Sıralama
Yönerge

Buca Akademi Satranç Eğitim Merkezi Satranç Şenliği

buca-akadem-senlik mart-19 Buca Akademi Satranç Eğitim Merkezi tarafından, Konak Öğretmenevinde 14 Nisan 2019 tarihlerinde satranç şenliği düzenlenecektir.
 Şenlikte eşlendirmeler 3 tur İsviçre Sistemi kurallarına göre yapılacak, sporculara 15' süre verilecektir.

 Şenliğe 2014-2013 doğumlu sporcular katılabilecektir.
Yönerge