banner isbank

Haberler

Haberler

Mutlu Yıllar Sevgili Satranç Ailemiz

indir

Satrançta Hedef Bir Milyon

hedef bir_milyon
 Türkiye Satranç Federasyonu (TSF) lisanslı satranç sporcusu sayısını bir milyona çıkarmak için harekete geçti. Tüm spor branşlarını geride bırakarak 950 bini aşkın lisanslı sporcuya sahip olan TSF, bir milyon hedefi için lisans kampanyası başlattı. TSF, lisans kampanyası kapsamında kulüplere de 250 bin TL nakdi yardımda bulunacak.

TSF, “1 milyon lisanslı sporcu” hedefine ulaşmak ve pandemi döneminde olumsuz etkilenen satranç kulüplerine destek vermek için “Lisans Kampanyasını” hayata geçiriyor. Bugün başlayan kampanya kapsamında, bir kulüp adına çıkartılacak her bir yeni lisans için ilgili kulübe 5 TL ödenecek. Kampanya, toplam 50 bin lisanslı sporcuya ulaşınca son bulacak.
Haberin devamı

Federasyon Başkanımızdan İzmir'e Ziyaret

GENELFederasyon Başkanımız Gülkız Tulay ve Yönetimimiz, 30 Ekim günü meydana gelen depremin ardından yaraların sarıldığı İzmir’e ziyaret gerçekleştirdi.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü Saygı ve Özlemle Anıyoruz

10 kasm

Hakem Gelişim Kursu

il hakemi_kokart_kucukGÜNCELLEME :  Hakem Gelişim Kursu pandemi tedbirleri kapsamında uygun zamanda yapılmak üzere ertelenmiştir. Kurs için  kayıt olanların hakkı saklı kalacaktır. 

TSF İzmir İl Temsilciliği tarafından 04-06  Aralık tarihlerinde Hakem Gelişim Kursu düzenlenecektir. 

Yer: Halkapınar Spor Salonu 1. Kat Eğitim Salonu

Başvuru Koşulları

İzmir'in hakem ihtiyacı ve kursa kayıt yaptıran kişi sayısı göz önünde bulundurularak, kursun düzenleneceği ilde ikamet eden bireylere kayıt önceliği verilecektir. 

Kursa katılmak isteyenlerin aşağıda mail adresine dilekçe ve diğer evraklarını  göndermeleri rica olunur. Gelen dilekçelere göre ön kayıt yapılacaktır. Katılım ücretlerini yatıran katılımcıların kesin kayıtları yapılacaktır. Kayıtlar 20 kişi ile sınırlıdır. Talep durumuna göre ikinci bir kurs açılması hususu değerlendirelecektir. 

                                               İl Temsilcisi : Hasan Karaköse (05307706535)
                                                                                                     Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

                                               Koordinatör: Ramazan Tümer  (05337247355)
                                                                      Firdevs Can Kömürcüoğlu (05353927519)

Alt Kategoriler