banner isbank
Ön Kayıt Yaptırmak İsteyen Sporcular;
  • Bir turnuvada oynayabileceğiniz kesin değilse, lütfen ön kayıt yaptırmayınız.
  • Ön kayıt yaptırmadan önce, turnuva yönergesini okuyarak, doğru kategoriye kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz.
  • Ön Kayıt yaptırdıktan sonra, her hangi bir sebeple turnuvaya katılmanız olanaklı değilse, mazeretinizi bildiren epostayı TC Numaranız ve katılamayacağınız turnuva adını da ekleyerek Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermenizi rica ederiz.

Yedi Göller Cafe Satranç Turnuvası Açık Kategori (2012 ve öncesi yıllarda doğan sporcular) KAYIT FORMU

Turnuva kaydının gerçekleşmesi için vizeli olmak gerekmektedir.
Bilgiler lisans bilgi sisteminden kontrol edilecektir.

TC Kimlik No Giriniz
   

Toplam Kayıt: 60
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
MELEK ZEYNEP KARA İZMİR 1040
SERDAR ERCAN İZMİR 1277 1342
EFE KÜÇÜKNANE İZMİR 1242
DEREN GÜNEŞ MUĞLA 1278 1510
ERTAN SAYILKAN ADANA 1591
MERT CAN SEVİĞ İZMİR 1442 1641
SERKAN GÜLEN İZMİR 1367 1461
TUNA URAS YILDIZ İZMİR 1027
AHMET BARLAS VATANSEVER İZMİR 1261
ARAT UYGAR KÖSE İZMİR 1382
KEREM BORA ÖZCAN İZMİR 1320 1452
YAĞIZ ÜÇKAN İZMİR 1624
HİKMET CAN KÖSEOĞLU İZMİR 0 1105
EMRE KURT İZMİR 1701 1780
MİRAN ÇELİK İZMİR 0
EMRE SALAFUR AYDIN 1302 1547
İSMET DUMLUPINAR İZMİR 1229 1434
ÜMİT PALANCİ İZMİR 1334
FERİDUN CEMAL ENGÜR İZMİR 1165
İLHAN ÖZGÜR İZMİR 0
MURATCAN AKTAY ANTALYA 2100 1349
METE ÖZKAN İZMİR 1039 1351
MEHMET TUNA ÖZGÜR İZMİR 1349
EDİZ ALDOĞAN İZMİR 1170 1308
SERDAR ÖZKULA İZMİR 1072
ADNAN AKAT YALOVA 1670 1605
KEREM KOÇ İZMİR 1162 1399
ARDA TAŞKIN SİNOP 1704 1822
EMRE VURAL İZMİR 1400 1502
OĞUZHAN OĞUZ İZMİR 0 1181
HAYATİ TOKSAN ORDU 1480 1534
MUZAFFER ARSLAN İZMİR 0
RECEP KARADABAN İZMİR 1289
ENES GÖKER İZMİR 1391
HASAN YILDIRAY DENİZLİ 1075
YİĞİT DANIŞMAN İZMİR 0
HASAN YERLİ İZMİR 1107
ECE ÇETİN İZMİR 0
SERKAN FERHAT BÜYÜKKAAN İZMİR 1190
ALİHAN AYDEMİR İZMİR 1419
GÖKTÜRK AYDIN ÇANKAYA İZMİR 1146
ALİ CÜVİTOĞLU HATAY 1638
OĞUZHAN GÜNEBAKAN İZMİR 1366 1484
YUNUS EMRE GÜNEBAKAN İZMİR 1099 1528
BURAK ÖZTÜRK İZMİR 1589
NİGAR ÇELEBİ İZMİR 0
BANU AGHAMALIYEV İZMİR 0
EMİRCAN TEYMUR İZMİR 1286
(FM) EMRE EMİN DEDEBAŞ DENİZLİ 2302 2211
ADEM KARAKUŞ İZMİR 0 0
EGEMEN BÖKÜ İZMİR 1241
UMUT ERDEM GÜNDÜZ İZMİR 2205 2154
EGE ATİLA İZMİR 1078
TUNA ŞAHİN İZMİR 1263
NİZAM ÖKMEN İZMİR 1383
EMRE YILMAZ İZMİR 1192
ERTAN KEMAL MEMİŞ İZMİR 1226
MURAT OSMAN ÇALIŞKAN İZMİR 0
SERDAR KAAN ARSLAN İZMİR 1253
ENES GÜNEŞ ZONGULDAK 1357