banner isbank
Ön Kayıt Yaptırmak İsteyen Sporcular;
  • Bir turnuvada oynayabileceğiniz kesin değilse, lütfen ön kayıt yaptırmayınız.
  • Ön kayıt yaptırmadan önce, turnuva yönergesini okuyarak, doğru kategoriye kayıt yaptırdığınızdan emin olunuz.
  • Ön Kayıt yaptırdıktan sonra, her hangi bir sebeple turnuvaya katılmanız olanaklı değilse, mazeretinizi bildiren epostayı TC Numaranız ve katılamayacağınız turnuva adını da ekleyerek Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine göndermenizi rica ederiz.


Bornova Koleji Satranç Turnuvası 12 Yaş ve Altı Kategorisi (2009-2008 doğumlu sporcular)

Turnuva Katılımcı Sayısı Dolmuştur.



Toplam Kayıt: 80
AD SOYAD İL ELO UKD KATEGORİ
ATA YİĞİT İZMİR 1126
KAĞAN KARAKUVALIK MANİSA 1157
MUHAMMED UĞUR YENİGÜN İZMİR 1192
METİNEFE TATAR İZMİR 0
ALİ İHSAN DEMİRCAN İZMİR 1115
HÜSEYİN TALHA KAYA İZMİR 1513
EREN DENİZ ABACI İZMİR 1236
ATA DENİZ KILIÇ İZMİR 1193
KUZEY ŞİMŞEK İZMİR 1159
ASEL PAŞAOĞLU İZMİR 1164
TUĞBA ÜNLÜ İZMİR 0
TUNA MAHMUT KAPLAN İZMİR 0
SUNA SOLMAZ AFYONKARAHİSAR 0
MEHMET YILMAZ İZMİR 1088
MERT EREN AKYILDIZ İZMİR 0
BÜLENT CAN KÜÇÜK İZMİR 1000
KADİR YILDIZ İZMİR 1297
ÖMER ŞARBAK İZMİR 1686
ELİF ŞARBAK İZMİR 1405
TUNA KERİMOĞLU İZMİR 1138
MUHAMMET ALİ ÇAPAR İZMİR 0
ALPER DEMİRTAŞ İZMİR 1678
ASİL EGE KAHRAMAN İZMİR 0
MERT ASIM YILMAZ İZMİR 0
EGE ERLALELİTEPE İZMİR 0 1060
EGE GİRGİN İZMİR 0
TUNA ORHAN İZMİR 1507
MEHMET TUNA ÖZGÜR İZMİR 1319
EMİRHAN AKTÜRK İZMİR 0
HASAN TALHA SARAÇ İZMİR 0
OLCAY BAHİN İZMİR 0
KENAN CAN CANER İZMİR 1008
MOHAMAD ZEIN ALZABADANI ALHABALDI İZMİR 1000
EREN ŞAHİN İZMİR 1052
MOHAMAD ZIAD ALZABADANI ALHABALDI İZMİR 1101
OZAN ÖNER İZMİR 1117
URAL ARDA GÜLER İZMİR 0
BURHAN MERT İSHAKOĞLU İZMİR 1127
CEVDET KAŞIKÇI İZMİR 1135
CAN POLAT MANİSA 1120
DEFNE GÜNEŞ MUĞLA 1314
DENİZ GENÇER İZMİR 1602
RONİ DENİZ SUSEM İZMİR 1455
ARDA ŞENTÜRK İZMİR 1214
SELMA NEFİSE APA MANİSA 1208 1378
SERVAN ÇAĞAN YEŞİL İZMİR 0
GÜNEY YAMAN YILMAZ İZMİR 1000
DENİZ BERK İZMİR 1179 1426
SARP EREL İZMİR 1659
HALİT ARHAN USTA İZMİR 1626
MUHAMMED ÇİL İZMİR 1007
ECRİN TUANA ENGEL İZMİR 1500
CAN FERHAT İZMİR 1073 1366
ÜNAL YAMAN İZMİR 1071 1183
RÜMEYSA GÜN İZMİR 1200
FADEN GİZEM YILMAZ İZMİR 1061
GÖZDE YILMAZ İZMİR 1000
ADA KESKİNLER İZMİR 0
BERKAY KAHYA İZMİR 1121
EFE GÜNALP İZMİR 1239
ELA KESKİNLER İZMİR 1567
DERİN ÇORAKÇI İZMİR 0 1099
YUSUF CAN FIRAT İZMİR 1011
BAHAR KÜÇÜKERCİYES İZMİR 1225
ÇINAR ŞEKER İZMİR 1540
YAVUZ SELİM KILINÇ MANİSA 1585
TOPRAK İNEL İZMİR 0 1364
CELİL DEMİRAL İZMİR 1108
MELİSA EYLÜL TATLICIOĞLU MANİSA 1437
ELA BURSALI AYDIN 1400
BARAN YILDIRIM İZMİR 1057
NAZİRE MUKADDES ÖZBEK BATMAN 0
YUSUF ÖLMEZ İZMİR 1238
UMUT AYBAR İZMİR 1380
ATLAS YARIMTEPE İZMİR 1147
EMRE SALAFUR AYDIN 1609
SELENE BÜYÜKKAAN İZMİR 1167
MEHMET BARTU ŞAHİN İZMİR 1526
EYLÜL AKTAŞ MANİSA 1373
EFE DİNÇSAN MANİSA 1259